Nově u nás

METRANS DYKO Rail Repair Shop s.r.o.

Kolín
O realizaci

Pracoviště nanášení RNH je v ručním provedení (vysokotlaké odmašťování, lakování).

Odmašťování probíhá v odmašťovacím boxu. Vybavení boxu spočívá v kolejích pro dopravu zboží, spádované podlaze s odtokem do sběrné nádrže, osvětlení a odsávací vzduchotechniky. Odsávací vzduchotechnika je doplněna o přívodní VZT jednotku pro náhradu odsávaného vzduchu. Box má vstupní a výstupní rolovací vrata.

Odmašťování probíhá ručním postřikem koncentrátu na díly, který se nechá působit (z důvodu velkého znečištění). Následně se díly oplachují horkým vysokotlakým postřikem, který je v první fázi cirkulační a pro konečný oplach a doplnění odparu se provádí vysokotlaký postřik vodou z vodovodního řadu. Po oplachu se tlakovým vzduchem vyfouká voda ze spár a z kapes a díly se nechají volně uschnout.

Vystříkaná voda, nečistoty a odmašťovací přípravek stékají na podlahu, která je vyspádovaná do podlahového kanálku. Z kanálku voda odtéká do sběrné nádrže, kde se akumuluje a čerpá na pásový filtr. Ve sběrné nádrži dochází k sedimentaci nejtěžších částic. Na pásovém filtru se oddělují mechanické nečistoty. Z pásového filtru teče filtrát do operační nádrže, kde dojde k dalšímu usazení jemných nečistot a voda je čerpána přes kapsový filtr do vysokotlakého stroje. V případě, že je operační nádrž plná, tok vody ze sběrné nádrže je automaticky veden do nádrže na odpadní vodu. Vysokotlaký stroj je vybaven plynovým ohřevem. Zařízení je připraveno i na použití Fe-fosfátovací lázně, případně cirkulační odmašťování alkalickým odmašťovacím přípravkem.

Po odpaření vody z dílů následuje lakování kapalnými nátěrovými hmotami. Lakovací kabina je vybavena vstupními a výstupními rolovacími vraty, osvětlením a přívodní a odsávací vzduchotechnikou zajišťující potřebnou klesavou rychlost. Odsávací vzduchotechnika je vybavena podlahovou filtrací.

FOTOGALERIE
View the embedded image gallery online at:
https://www.ekol.cz/reference/dyko-kolin-cz#sigProId03250a3e77
Jak probíhá spolupráce
1. Schůzka

1. Schůzka

Získání vstupních informací.

next-step
2. Analýza

2. Analýza

Analýza potřeb zákazníka.

next-step
3. Návrh řešení

3. Návrh řešení

Návrh technologie a zařízení.

next-step
4. Realizace

4. Realizace

Výroba, montáž, zprovoznění, předání, servis.

Potřebujete poradit
s výběrem?
Zašlete nám vaše požadavky a my vám navrhneme technologii i zařízení
Prosím vyplňte všechny povinné pole.
Prosím vyplňte všechny povinné pole.
Prosím vyplňte všechny povinné pole.
EKOL s.r.o.

Marie Majerové 1152, 
CZ 584 01 Ledeč nad Sázavou
Tel.: +420 569 721 303, +420 569 721 179
Fax: +420 569 721 313
E-mail: info@ekol.cz

Prosím vyplňte všechny povinné pole.
Prosím vyplňte všechny povinné pole.
Prosím vyplňte všechny povinné pole.